شرکت زمین فرآیند سنجش

مگنتومتر پروتون GSM-19T ساخت شرکت GEM، در حال حاضر پرفروش ترین و دقیق ترین مگنتومتر پروتون در دنیا است. شرکت کانادایی  GEM از سال  ۱۹۸۰ پیشرو در عرضه تکنولوژی های نوین مگنتومتری در حساسیت های مختلف بوده و تولیدکننده سری کامل مگنتومتر ، گرادیان سنج و  VLF می باشد. در برداشتهایی که بر روی زمین انجام می گیرند،

مگنتومتر پروتون معمولا بیشترین کاربرد را داشته و برخلاف مگنتومتر Fluxgate، این نوع تنها قابلیت اندازه گیری بشدت میدان مغناطیسی زمین را داراست که اندازه گیری در این روش بسیار ساده و سریع است. این نوع اندازه گیری با عنوان اندازه گیری میدان کلی نامیده می گردد.
بخش حساس این دستگاه به شکل استوانه ای می باشد که بوسیله مایعی اشباع از اتمهای هیدروژن پر شده و توسط یک سیم پیچ احاطه شده است. مایعی که درون استوانه وجود دارد شامل بخشهایی مانند آب، نفت و الکل می باشد. شدت میدان مغناطیسی که این دستگاه می تواند نشان دهد در حد ۰٫۰۵ نانوتسلا است. این مگنتومتر نیز با گذشت زمان خطای محسوسی ندارد. یکی از مهمترین مزایای مگنتومتر precession سادگی و قابلیت اطمینان بالا می باشد.

استفاده از دستگاه توسط یک نفر به تنهایی امکان پذیر است  و برداشت های مگنتومتری بسیار دقیق با این دستگاه تا ۱۰ هکتار در روز قابل اجرا است.

تجهیزات ژئوفیزیکی دیگر

اشتراک گذاری در شبکه ها اجتماعی

مگنتومتر GSM-19T

امکان اجاره دستگاه وجود دارد!

در صورت نیاز به اجاره روزانه، هفتگی و ماهیانه با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید.

امکان فروش دستگاه وجود دارد

در صورت نیاز به اجاره روزانه، هفتگی و ماهیانه با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخوایت خود را ارسال نمایید.

ارسال سریع درخواست

خبرنامه

© تمامی حقوق محفوظ است 2023


Youtube


Telegram


Instagram


Linkedin


Twitter


Facebook-f