شرکت زمین فرآیند سنجش

مگنتومتر پروتون GSM-19T شرکت GEM

مگنتومتر پروتون GSM-19T ساخت شرکت GEM، در حال حاضر پرفروش ترین و دقیق ترین مگنتومتر پروتون در دنیا است. شرکت کانادایی  GEM از سال  ۱۹۸۰ پیشرو در عرضه تکنولوژی های نوین مگنتومتری در حساسیت های مختلف بوده و تولیدکننده سری کامل مگنتومتر ، گرادیان سنج و  VLF می باشد.

در برداشتهایی که بر روی زمین انجام می گیرند، مگنتومتر پروتون معمولا بیشترین کاربرد را داشته و برخلاف Fluxgate، این نوع تنها قابلیت اندازه گیری بشدت میدان مغناطیسی زمین را داراست که اندازه گیری در این روش بسیار ساده و سریع است. این نوع اندازه گیری با عنوان اندازه گیری میدان کلی نامیده می گردد.
بخش حساس این دستگاه به شکل استوانه ای می باشد که بوسیله مایعی اشباع از اتمهای هیدروژن پر شده و توسط یک سیم پیچ احاطه شده است. مایعی که درون استوانه وجود دارد شامل بخشهایی مانند آب، نفت و الکل می باشد. شدت میدان مغناطیسی که این دستگاه می تواند نشان دهد در حد ۰٫۰۵ نانوتسلا است. این دستگاه مگنتومتر نیز با گذشت زمان خطای محسوسی ندارد. یکی از مهمترین مزایای آن، همین سادگی و قابلیت اطمینان بالا می باشد.

استفاده از دستگاه مغناطیس سنج توسط یک نفر به تنهایی امکان پذیر است  و برداشت های مغناطیس سنجی بسیار دقیق با این دستگاه تا ۱۰ هکتار در روز قابل اجرا است.

اشتراک گذاری در شبکه ها اجتماعی

  • All
  • تجهیزات ژئوفیزیک
  • دستگاه مگنتومتر
مگنتومتر GSM-19T

اجاره دستگاه مگنتومتر پروتون GSM-19T شرکت GEM

در صورت نیاز به اجاره مگنتومتر پروتون GSM-19T شرکت GEM به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه با ما تماس بگیرید!

فروش دستگاه مگنتومتر پروتون GSM-19T شرکت GEM

در صورت نیاز به خرید دستگاه مگنتومتر پروتون GSM-19T شرکت GEM و اطلاع از شرایط تحویل و فروش دستگاه با ما تماس بگیرید!

خبرنامه

© تمامی حقوق محفوظ است 2023